Siz İstediniz Biz Yaptık

Yayınlayan moyadmin 21/06/2020 1 Yorumlar Faydalı Bilgiler,

Siz İstediniz Biz Yaptık!

 

Müşterilerimizden en çok gelen isteklerden biri en çok satan, stoklara tekrardan giren ve yeni gelen ürünlerin tamamını görebilmeleri idi. İsteklerinizi dikkate aldık ve artık en yeni gelen plaklar CD'ler ve diğer ürünler ayrı bir sayfa olarak listeleniyor. Sadece bu kadar da değil, en çok satanlar, stokları ya da fiyatları güncellenen ürünler için de ayrı sayfalardan ulaşabileceksiniz. Ayrıca isterseniz bütün ürünlere tek bir sayfadan ulaşma imkanınınz da artık var. 

 

Menümüze eklenen Yeniler başlığı altında Yeniler, Tekrardan Gelenler, Çok Satanlar, Bütün Ürünler alt başlıklarını kullanarak bu listelerimize ulaşabilirsiniz.


Moya her zaman olduğu gibi sizinle güzel. İsteklerinizi, görüş ve önerilerinizi iletişim kanallarımızdan bize her zaman ulaştırabilirsiniz.
 

 

Etiketler: yeniler çok satanlar

1 Yorumlar

Ali Er:
30/06/2020, 10:56:06 AM
Yanıtla

Merhabalar nasılsınız benim sorum ve talep ricam olacaktı lana del rey Taylor Swift lady Gaga ve aklıma gelemeyen özellikle pop plak kategorisindeki plakaları kasetleri gelmesi mümkün müdür çok istiyorum keşke bu olsa çok mutlu olacağım özellikle lana del rey kasetleri ????

Yorum Yazın