Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

 

Cdplak.Com, Mahmut KIZIL - Moya Plak firmasına aittir. Cdplak.com’a erişiminiz veya Cdplak.com’u kullanmanız, yürürlükteki ilgili her türlü mevzuatın yanı sıra aşağıdaki şart ve koşullara ("Şartlar ve Koşullar") tabidir. Cdplak.com’a giriş yapmanız ve/veya Cdplak.com’da gezinmeniz, aşağıda belirtilen Şartlar ve Koşullar’ı  herhangi bir kısıtlama veya sınırlama olmaksızın kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Moya Plak, Site'de doğru ve güncel bilgiler sunmak için makul her çabayı göstermektedir. Bununla birlikte Firmamız, Site içeriğinin doğruluğu ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhüt vermemekte ve Site içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik ile ilgili hiçbir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmemektedir.

Site kullanıcısının verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve kullanıcının yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı Moya Plak sorumlu olmayacaktır. Kullanıcı, Sitenin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Moya Plak'tan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

Moya Plak'ın her zaman tek taraflı olarak müşterilerin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Kullanıcı, işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, Moy Plak'ın hiçbir sorumluluğu yoktur.

Veriler, sorular, yorumlar, öneriler ve benzeri hususlar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteye elektronik posta veya başka bir yöntemle göndereceğiniz herhangi bir bilgi ya da materyal, gizli olmayan ve tescilsiz bilgi olarak işleme konacaktır.

Sitede adı geçen diğer şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve kendi fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Moya Plak, bu Şartlar ve Koşullar’ı dilediği an revize edebilir veya güncelleyebilir. Bu tür revizyonların  Site’ ye giriş yapan veya Site’de gezinen ya da Site’ yi kullanan herkes tarafından bağlayıcı olduğunu lütfen unutmayınız.  Bu nedenle işbu bağlayıcı Şartlar ve Koşullar’ı gözden geçirmek için bu sayfayı periyodik olarak ziyaret etmeniz önerilmektedir.