Ürün İadesi

Ürün İadesi

CDPlak.com’dan aldığınız her ürün müşteri memnuniyetinin sağlanması adına Moya Plak güvencesi altındadır. Ancak, kullanıcı hatası nedeniyle oluşabilecek her türlü zararda sorumluluk müşteriye aittir. 

Kargoda hasar görmüş paketler için müşteri, kargo firmasına hasar tutanağı tutturmalıdır.

İkinci el ürünlerde, belirtilen kondisyonda olmayan her ürün, teslimden sonraki 3 gün içinde bildirilmesi durumunda koşulsuz olarak geri alınmaktadır. Belirtilen süre içinde bildirimde bulunma koşulu ile iade süresi 15 gündür.

Ambalajlı ürünlerin ambalajı açılmadan kapaklarının kontrol edilmesi gereklidir. Ürün kapaklarında bir deformasyon bulunması durumunda ambalajı açılmayan ürünler 15 gün içinde iade edilebilir.

Sıfır plak ve CD’lerde kullanıcı sisteminden kaynaklı atlamalar veya takılmalar görülmesi mümkündür. Kullanıcı sisteminden kaynaklı sorunlar CDplak.com’u bağlamamakla beraber nadiren çıkabilen fabrikasyon hatalarında, ürünün tesliminden sonraki 3 gün içinde sorunun bildirilmesi durumunda koşulsuz olarak geri alınmaktadır. Belirtilen süre içinde bildirimde bulunma koşulu ile iade süresi 15 gündür.